VinewoodRolePlayServer

Forum Servera Vinewood

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Przenosiny na http://www.vinewood.szv.pl/

#1 2009-08-25 18:15:51

John_Humer

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 1
Punktów :   

Biografia John'a Humer'a

14/11/1981-19/04/1990
Rodzi się dziecko o imieniu John syn James'a Humer'a i Mallorie Humer . Pochodził on z rodziny biednej mieszkającej w brudnej dzielnicy nosiła ona nazwe Broker jak łamane , Było tam brudno sami bezdomni . Jednak John kiedy dorastał zrozumiał że życie nie jest łatwe i zaczoł zarabiać jako sprzedawca kartofli na przeciwko Hove beach otworzył on swój mały straganik i zaczął zarabiać .
Klientów było mało bo każdy skąpił tam pieniądze , jednak pewnego razu pewny Rosjanin zapłacił mu za 1kg kartofli 200$ mały John ucieszył się a Rosyjski Klient zaproponował mu aby Odprowadził John'a do domu , John zgodził się i poszli razem . Kiedy John wszedł do klatki schodowej zauwarzył ślady krwi więc ten poszedł za plamami krwi , na dżwiach swojego mieszkania zobaczył umazaną krwią kartkę przybitą nożem z napisem ‘' Jeszcze tu wruce ’' Wszedł do domu a jego rodzice byli ukrzyżowani na ścianie mały John płakał jego Rosyjski klient zabrał go za ręke i wybiegł z nim z domu wrzucił go do auta i pojechali w strone Los Santos . Rosyjski Klient miał imie Andriej więc kazał mu tak go nazywać , 9-ęcio letni John był adoptowany przez Andriej'a który mieszkał w Santa Maria beach .
|12/07/1995-22/01/1999| DORASTANIE–Biorąc pod uwage że Andriej był na wojnie w Serbi nauczył John'a jak posługiwać się bronią palną . 14-sto letni John zaczął Uczyć się w Gimnazjum IM.Dwayne'a Forge'a miał on tam kolegów którzy mieli takie same dzieciństwo jak on . John dostał się potem do Szkół poza gimnazjalnych króre ukończył więc poszedł na studia AWF które ukończył pomyślnie . 09/08/2000r - Gdy John wrucił do domu w Santa Maria beach zastał Andriej'a Leżącego nieruchomo na Sofie , zauważył koperte z listem w liście było napisane ,, Drogi Johnie dorosłeś tak szybko jesteś teraz mężczyzną ukończyłeś studia , znajdz sobie porządną prace i nie uzależniaj się od nałogów tak jak ja , chciałem ci to powiedzieć więc wykryto u mnie nowotwór płóc i lekarze niedali mi szans na przeżycie , Zostawiam ci muj magazyn w Ocean Docks czuwam nad tobą twój Wujek Andriej… ''
John Usiadł na fotelu i był załamany .
Rok 2008 dnia 23 lipca John Został mianowany na szefa wytwurni napojów energetyzujących Sprunk w Ocean Docks po kilku dniach zbuntowani pracownicy spalili jego wytwurnie i John został bezrobotny . W wieku 28 lat John Humer zaciągnął się do wojska w San Fierro po roku służby odszedł z Wojska . John Wrucił do Los Santos wynajął dom w Willofield i stara się o prace…

Offline

 
Przenosiny na http://www.vinewood.szv.pl/

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pogotowie-ratunkowe.pun.pl www.fir2010.pun.pl www.slavistique.pun.pl www.lunattic.pun.pl www.mybike4life.pun.pl